SEDEF AVCI SEVİŞME SAHNESİ

2010-02-11 21:11:00

SEDEF AVCI, ROMANTİK KOMEDİ'DEKİ SEVİŞME SAHNESİNİN YAKIN ÇEVRESİNDEN KİMSEYİ RAHATSIZ ETMEYECEK NİTELİKTE OLDUĞUNU SÖYLEDİ.
Ezel dizisindeki 'Bahar' rolünün yanısıra Romantik Komedi filmiyle gündemde olan Sedef Avcı, Habertürk'te Oylum Talu'nun programına konuk oldu.

Sinemada çıplaklık konusuyla ilgili düşüncelerini paylaşan Sedef Avcı, Romantik Komedi'de Cemal Hünal ile bu tür bir sahneleri olduğunu ifade ederek eşine de senaryoyu okuduğunda fikrini sorduğunu belirtti.

"Sevişme sahnesinde oynarım" ya da "Oynamam" gibi bir tavır sergileyemeyeceğini ifade eden Sedef Avcı, heR yönetmenin bu tür sahneyi çekişinin farklı olduğunu belirterek, "Önemli olan o hissi vermek. İlle tamamen her şeyin görünmesi gerektiğini düşünmüyorum ben. Önemli olan his. O yüzden filmimizde de öyle bir sahne var ama hiç bir şekilde rahatsızlık verici ya da tedirgin edici bir durum yok. Beni de rahatsız eden, Kıvanç'ı da rahatsız eden, ailemi de izlerken rahatsız eden bir yönü olan bir sahne değildi" diye konuştu.

Bu şekilde olduğu sürece kendisi için bir sorun olmadığını vurgulayan Sedef Avcı, "Öbür türlü sevişme sahnesi diye bağırdığı bir durum beni rahatsız edebilir. Çünkü çok fazla rahat olamıyorum o konuda. Utanıyorum belki de" ifadesini kullandı.

AVATAR FİLMİNDEN ÇOK ETKİLENMİŞ

Bu arada Avatar filmini izlediğini ve çok beğendiğini anlatan Sedef Avcı, "Orada yaşamak istiyorum" dedi.

Oylum Talu, "Pandora'da mı? Ben de gelmek istiyorum" ifadesini kullanırken, Sedef Avcı, "Cennet yaratmışlar" diyerek eşi Kıvanç Kasabalı'yı da alıp Pandora'ya gidip mavi bir insan olmaya ise hazır olduğunu söyledi!

2053
0
0
Yorum Yaz